Nagroda

Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności” 

Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności” organizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelną Organizację Techniczną, jest promocja nowoczesnych produktów, technologii i usług.

Ideą przyświecającą temu Konkursowi jest przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest promowanie produktów innowacyjnych i ich twórców oraz pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które w założeniu mają przyczynić się do rozwoju gospodarczego i konkurencyjności polskiej gospodarki.

Konkurs adresowany jest do firm, które posiadają siedzibę zarejestrowaną w Polsce oraz podmiotów gospodarczych i naukowo-badawczych których innowacyjnymi produktami może być zainteresowana polska gospodarka.

KATEGORIE KONKURSU:

Budownictwo i obiekty użyteczności publicznej, bezpieczeństwo i pożarnictwo.

Ekologia i efektywność energetyczna.

Energetyka, elektrotechnika.

Górnictwo i hutnictwo.

Informatyka, oprogramowanie.

Automatyka.

Mechanika, maszyny i urządzenia.

Technika medyczna, przemysł farmaceutyczny, chemia.

Przemysł spożywczy, gastronomia, rolnictwo, ogrodnictwo, obróbka drewna.

Technika wojskowa.

Logistyka, transport, komunikacja.

Włókiennictwo, inżynieria materiałowa.

Usługi oraz inne rozwiązania i innowacje o charakterze społeczno-gospodarczym.

W tym konkursie braliśmy udział dwa razy w szerokiej kategorii „Budownictwo i obiekty użyteczności publicznej, bezpieczeństwo i pożarnictwo.” Zdobywając brązowy laur za projekt „Quick Level” w 2015 roku, oraz srebrny laur za projekt „Quick Level PRO” w 2020